وب سرویس

وب سرویس اس ام اس

توسط وب سرویس سامانه اکتیو پیامک شما قادر خواهید بود وب سایت و یا نرم افزار خود را با استفاده از چند خط کد نویسی به پنل اکتیو پیامک متصل کنید و عملیاتی از قبیل ارسال و دریافت اس ام اس را با توجه به سایت و نرم افزار خود به صورت دلخواه مدیریت کنید.

ثبت نام آنلاین

بازگشت هزینه پیامک‌های نرسیده

اگر اس ام اس شما به دست مشتری نرسد، ما هزینه آن را به شما بازخواهیم گرداند و راه‌های دیگری برای ارسال جلوی پایتان می‌گذاریم.

تعرفه پایین

سامانه اکتیو پیامک کمترین تعرفه پیامکی برای ارسال اس ام اس به شماره های بلک لیست و شماره های آزاد را ارائه می دهد.

پشتیبانی قوی 24 ساعته

از مهمترین ویژگی های سامانه کارآمد، پشتیبانی آن سامانه است.سامانه اکتیو پیامک با پشتیبانی 24 ساعته در هفته پاسخگوی مشکلات و سوالات شماست.

وب سرویس و Api سامانه اکتیو پیامک

پلاگین آماده برای استفاده در سیستم مدیریت محتوای Wordpress را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید


دانلود

پلاگین آماده برای استفاده در سیستم مدیریت محتوای Joomla را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید


دانلود

پلاگین آماده برای استفاده در فروشگاه ساز معروف Prestashop را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.


دانلود

پلاگین آماده برای استفاده در فروشگاه ساز معروف Opencart را می توانید دانلود کرده و به راحتی در فروشگاه خود از امکانات آن استفاده نمایید.


دانلود

پلاگین آماده فروشگاه ساز Woocommerce را می توانید از این بخش دانلود کرده و براحتی از امکانات سامانه در وب سایت خود استفاده نمایید


دانلود

پلاگین آماده برای ارسال پیامک ها در whmcs که این روزها جزو بهترین مدیریت های خدمات هاستینگ به حساب می آید.


دانلود

اگر نرم افزار تحت ویندوز دارید که به زبان #C نوشته شده است و نیاز به پیامک درون برنامه ای دارید می توانید از api پیامکی #C اکتیو پیامک استفاده کنید.


دانلود

چنانچه میخواهید در نرم افزار خود که به زبان Php نوشته شده است از سیستم پیامک درون برنامه ای هوشمند استفاده کنید، می توانید از api پیامکی Php اکتیو پیامک استفاده کنید.


دانلود

گاهی ممکن است پروژه شما طوری باشد که تنها ارسال پیامک برای شما اهمیت داشته باشد و نیازی به هیچ امکان دیگری نداشته باشید. پیچیدگی های نسبی استفاده از وب سرویس نیز مزید بر علت خواهد شد که به دنبال راه دیگری برای استفاده از پیامک در سایت خود باشید


دانلود

ارسال سریع به همراه قالب یکی از قابلیت های پر استفاده و یکی از اصلی ترین نیاز های وب سایت ها و اپلیکیشن هاییست که این روزها از پیامک برای اطلاع رسانی به مشتری های خود استفاده می کنند. با استفاده از این ماژول می توانید به سادگی به کاربران خود کد فعال سازی ارسال کنید.


دانلود

کاربرد وب سرویس پیامکی

مدیریت اس ام اس ها

جهت مدیریت بهتر پیامک های ارسالی و دریافتی خود می توانید از وب سرویس اکتیو پیامک استفاده کنید.

عبور از بلک لیست

در وب سرویس سامانه اکتیو پیامک، راه کارهای مناسبی برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست در نظر گرفته شده است.

انتقال پیامک به URL

با وب سرویس سامانه اکتیو پیامک انتقال دهنده میتوانید پیامک های دریافتی را به URL باز ارسال نمایید.