همۀ به دنبال کوپن تخفیف هستند!


مهر ۲۳, ۱۳۹۷ 0

همۀ به دنبال کوپن تخفیف هستند!

کوپن پدیده‌ای است که در سال‌های اخیر محبوبیت بسیاری در بین افراد جامعه پیدا کرده است. به طوری که وب‌سایت‌های مختلفی شروع به فعالیت در زمینۀ کوپن‌های تخفیف کرده‌اند و در این زمینۀ به موفقیت بسیاری هم دست یافته‌اند. بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که کاربران شما نیز به دنبال کوپن هستند. کافی است به مشتری خود تخفیفات ویژه ارائه دهید و او نیز بیشتر و بیشتر از محصولات شما استفاده می‌کنند. کافی است به مشتری خود سود برسانید و در عوض او نیز به شما وفادار خواهد ماند. و البته، بهترین راه ارائه این کوپن‌ها از طریق پیامک می‌باشد.

کوپن خود را پیامکی ارسال کنید!

تحقیقات نشان داده است که فروشندگان ارسال کوپن از طریق پیامک را ترجیح می‌دهند، زیرا این نوع ارسال کاربردی‌تر بوده و زحماتی همچون پرینت و پخش کردن کوپن را ندارد. فقط کافی است مشتری تلفن همراه خود را نشان بدهد و شما این کوپن را برای او وصول کنید. علاوه بر راحتی استفاده، پیامک به شما اجازه می‌دهد ظرف چند ثانیه پیام خود را برای جمعیت وسیعی ارسال نمائید که ظرف چند ثانیه نیز خوانده خواهد شد. هیچ راه سریع‌تر یا آسان‌تری از بازاریابی پیامکی برای ارتباط با مشتریان وجود ندارد. پس می‌توانید مطمئن باشید که بهترین انتخاب را کرده‌اید و بیشترین بازده را خواهید گرفت.

اعتبار خود را نزد مشتری افزایش دهید!

اکنون که تقریبا متوجه شده‌اید که تاثیر کوپن تا چه حد است و بهترین راه ارسال آن چیست، زمان آن رسیده است که به خواستۀ مشتریان خود پاسخ داده و نشان دهید به آنها اهمیت می‌دهید. ارائه این دست خدمات نشان می‌دهد که شما حاضر هستید برای خدمت‌رسانی به مشتریان فراتر از سایر رقبا پیش روید. و این به منزلۀ اعتبار بیشتر شما و نام تجاری شما در نزد مشتریان خواهد بود. اکنون برای آغاز کار لازم است یک لیست از مشتریان خود تهیه نمائید.

لیستی از شمارۀ مشتریان جمع‌آوری کنید!

برای اینکه بتوانید به مشتریان ثابت خود خدمت‌رسانی کنید و آنها را از اخبار و تخفیفات ویژه مطلع کنید، لازم است که لیستی از این افراد جمع‌آوری کنید. حال می‌توانید بابت ثبت‌نام کردن برای دریافت پیامک‌ به مشتریان خود یک هدیۀ کوچک بدهید و به این ترتیب آنها را تشویق به اینکار کنید. برای مثال، یک رستوران می‌تواند در ازای ثبت‌نام افراد یک غذا یا حتی دسر مجانی به آنها هدیه بدهد. فقط کافی است به مشتریان یک پیشنهاد خوب بدهید و به زودی یک لیست طولانی از شماره تلفن خواهید داشت. علاوه بر این، شما می‌توانید پیامک انبوه به منطقۀ خود فرستاده و از کسانی که می‌خواهند به برنامۀ پیامکی شما بپیوندند، دعوت کنید که یک کلمۀ کلیدی را برای شما ارسال نمایند. به این ترتیب سیستم به طور خودکار شمارۀ آنها را ذخیره خواهد کرد.

به ارائۀ کوپن به مشتریان خود ادامه دهید!

هر چند که می‌توان از بازاریابی پیامکی به روش‌های مختلفی استفاده نمود، در همین حین لازم است که بصورت منظم به مشتریان خود کوپن ارسال کنید. هدف کوپن این است که مشتریان به سمت تجارت شما کشیده شوند. بنابراین نباید باعث ضرر شما شود و البته باید آنقدر ارزشمند باشد که مشتری نتواند آن را رد کند. همچنین خوب است که یک تنوع در کوپن‌های خود داشته باشید و پیشنهادهای مختلفی را به مشتریان خود ارائه دهید.

***

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی اکتیو پیامک به شماره تلفن ۰۹۳۶۸۴۶۷۹۶۰ تماس بگیرید.

پشتیبان