نمایندگی

نمایندگی

نمایندگی پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس نمایندگی راهی مطمئن برای کسب درامد اینترنتی می‌باشد. با خرید پنل اس ام اس نمایندگی شما به صورت مجزا، امکان فروش پنل پیامک به‌صورت نامحدود خواهید داشت. شما بدون نیاز به مهارت خاصی تنها با در اختیار داشتن اینترنت و نمایندگی سامانه پیامک می‌توانید شروع به فروش پنل پیامک نمایید؛ با توجه به تقاضای روزافزون مشاغل مختلف برای استفاده از تبلیغات پیامکی، کسب درامد اینترنتی برای از طریق پنل اس ام اس نمایندگی برای شما تضمین می‌باشد.

سفارش نمایندگی

بازار کار دائم و درآمد مستمر

درآمد شما از پنل نمایندگی به صورت مستمر افزایش خواهد داشت و به در آمدی پایدار خواهید رسید

بدون نیاز به صرف وقت زیاد

در کنار شغل اصلی خود به مدیریت سامانه پی پرداخته و کسب درآمد کنید.

بدون نیاز به مهارت و تخصص خاص

آشنایی ابتدایی شما با کامپیوتر و اینترنت برای کار با سامانه کافی است

نحوه کسب در آمد نمایندگی پنل اس ام اس

کسب در آمد از فروش پنل پیامک

با توجه به اینکه بابت فروش پنل پیامک مبلغی به اکتیو پیامک پرداخت نمی کنید، با فروش پنل به شرکت ها، موسسات، مدارس، هیئت های مذهبی، اشخاص حقیقی و... ماهانه در آمد بالایی داشته باشید. با فروش 10 پنل در ماه می توانید در آمد یک میلیون تومانی داشته باشید.

کسب درآمد از پیامک‌های ارسالی

در پنل نمایندگی تعرفه ارسال پیامک برای کاربران را شما تعیین می کنید. برای مثال برای هر پیامک می توانید 2 تومان سود در نظر بگیرید، به تدریج با افزایش تعداد کاربران و تعداد ارسال سود بیشتری خواهید داشت با فروش 10,000 پیامک در روز توسط کار بر شما، 20,000 تومان سود به شما میرسد.

کسب درآمد از فروش خط اختصاصی

تعرفه خطوط اختصاصی برای کاربر را شما تعیین می کنید با توجه به کاهش قیمت خطوط برای نماینده ها شما از فروش خط به کاربران می توانید سود بالایی داشته باشید. می توانید برای هر خط 10,000 تومان سود در نظر بگیرید با فروش روزانه 5 خط می توانید 50,000 درآمد داشته باشید.

کسب در آمد از فروش سامانۀ نمایندگی

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پایمک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

پنل های نمایندگی اکتیو پیامک

نکات مهم و قابل توجه :

نماینده بابت فروش پنل های کاربری هیچ مبلغی به ما پرداخت نمی کند .

نمایندگان قادر به ایجاد بسته های مختلف با سطوح دسترسی متفاوت می باشند .

نمایندگان میتواند تعرفه های مختلف تعریف نموده و به صورت ثابت یا پلکانی این تعرفه ها را به کاربر اختصاص دهند .

تمامی پنل ها قابلیت ارتقاء به یکدیگر را با پرداخت ما به التفاوت دارا می باشند .

همه نمایندگان دارای پشتیبانی از سمت ما می باشند

طبق بند الحاقی تبصره ۱۹ لایحه بودجه سال ۹۴ به تعرفه ارسال پیامک همه اپراتورها ۱۰ ریال اضافه خواهد شد

مالیات ۹% کلیه اپراتور ها به مبالغ فوق اضافه میگردد

پنل نمایندگی پیشرفته

320 هزار تومان

 • -- ایجاد نامحدود کاربر

 • -- تعیین قیمت بسته های کاربری

 • -- واریز آنی هزینه پنل به حساب نماینده

 • -- ایجاد نامحدود نمایندگی مشابه

 • -- مدیریت تعرفه های ارسال کاربران

 • -- خطوط عمومی

 • 2000-- پیامک رایگان

 • -- هر پیامک 10 تومان

پنل نمایندگی فوق پیشرفته

700 هزار تومان

 • -- امکانات پنل نمایندگی پیشرفته

 • -- فعالیت بابرند،دامنه وصفحه لاگین متفاوت

 • -- واریز سود پیامک پس از شارژ حساب

 • -- مشاهده و مدیریت تراکنش های کاربران

 • -- مانیتورینگ پیامکهای دریافتی کاربران

 • -- خطوط عمومی

 • 4000-- پیامک رایگان

 • -- هر پیامک 9.2 تومان

امکانات سامانه

بانک‌های جامع شماره

دسترسی به بانک شماره موبایل کل کشور و همچنین بانک محله‌ها

ایجاد درگاه اختصاصی

درگاه بانکی خود را بر روی سامانه تعریف کنید، تا پرداختی های کاربران مستقیما به حساب شما واریز گردد.

تنظیم طرح‌ها و تعرفه‌ها

طرح‌های فروش پنل و تعرفه‌ها را طبق صلاح‌دید خود تنظیم کنید.

ایجاد کاربران نامحدود

به تعداد نامحدود کاربر ایجاد و سطح دسترسی آنها را مشخص کنید

ایجاد همکار

برای مدیریت سامانه، همکاران خود را به همراه دسترسی های مدیریتی آن ها مشخص کنید تا بتوانید کارهای مدیریت سامانه را واگذار کنید.

تعریف هزینه شماره اختصاصی

هزینه ثبت خطوط اختصاصی را برای کاربران خود مشخص کنید تا با خرید هر یک از خطوط اختصاصی سود شما محاسبه و به حساب شما واریز گردد.

سوالات متداول نمایندگان

معمولاً به‌تمامی نمایندگان سامانه پیامک پیشنهاد می‌شود بعد از خرید پنل اس ام اس اقدامات زیر را انجام دهند بعد از خرید سامانه پیامک نمایندگی : 1- لطفاً بعد از ورود به پنل اس ام اس نمایندگی، با مراجعه به بخش مدیریت و تنظیمات مراجعه کرده، ابتدا وارد بخش قیمت‌گذاری پیامک شوید و تعرفه فروش پیامک را برای کاربران مشخص نمایید. 2- وارد بخش مدیریت و تنظیمات > تعرفه خطوط شوید و تعرفه فروش خط اختصاصی برای کاربران را در این صفحه مشخص نمایید. 3- با مراجعه به قسمت مدیریت و تنظیمات > تنظیمات بسته‌ها می‌توانید سامانه پیامکی مختلف با تعرفه‌های متفاوت را ایجاد نمایید و همچنین درصورتی‌که قصد فرش نمایندگی پنل اس ام اس دارید، برای ساخته بسته‌های نمایندگی پنل اس ام اس تیک : نماینده را فعال نمایید تا نمایندگان شما نیز بتوانند پنل اس ام اس نمایندگی بفروشند و کاربر زیرمجموعه جذب کنند.
هنگامی‌که سامانه پیامکی کاربر را ارتقا می‌دهید؛ لطفاً به کاربر اعلام نمایید از سامانه پیامک خارج‌شده و مجدداً لاگین کند، با این کار دسترسی‌ها و امکانات جدید پنل اس ام اس برای کاربر شما فعال می‌گردد.
برای ساخت سامانه پیامکی دمو، از بخش مدیریت و تنظیمات > کاربران قادر هستید تا یک پنل پیامکی با عنوان دمو ایجاد نمایید؛ لطفاً در نظر داشته باشید که برای پنل پیامک دمو لازم است چند مورد را رعایت نمایید تا برای نمایندگی پنل اس ام اس شما مشکلی به وجود نیاید: دسترسی شارژ حساب اکیداً باید غیرفعال شود، چراکه اگر یک نفر وارد سیستم شده و حساب را شارژ کند می‌تواند هر پیامکی ارسال کند و مسئولیت ارسال پیامک کاربران ناشناس به عهده نماینده پنل اس ام اس می‌باشد. شارژ حساب کاربر دمو همیشه باید ۰ باشد. دسترسی تغییر رمز برای این کاربر باید غیرفعال باشد. کاربر دمو نیازی به ارسال مدارک ندارد. برای کاربر دمو خط اختصاصی خرید نفرمایید چون هنگام خرید خطوط اختصاصی، مالک نهایی خط باید مشخص باشد.
بله، اگر کاربر شما سامانه پیامک نمایندگی تهیه‌کرده باشند و شما قابلیت ساخت مدیر را برای نماینده سامانه پیامک فعال نمایید، تمامی نمایندگان پنل اس ام اس که توسط شما به سیستم معرفی می‌گردد نیز قابلیت ساخت کاربر زیرمجموعه رادارند.
زمان ثبت و احراز هویت خط، حدود یک روز کاری است و بعدازآن خط به سامانه پیامک افزوده می‌شود؛ درصورتی‌که برای دریافت خط بسیار عجله دارید پیشنهاد می‌کنیم تیکت ارسال نمایید ما سعی می‌کنیم در همان روز خط را به پنل پیامکی کاربر شما افزوده شود. درصورتی‌که شماره اختصاصی را در روز پنجشنبه سفارش دهید، این زمان بالطبع افزایش خواهد یافت و خط اختصاصی در روز شنبه یا یکشنبه به پنل پیامک کاربر شما افزوده می‌شود.
بعد از ورود به بخش نمایندگی پنل اس ام اس> کاربران > سپس کاربر موردنظر را از طریق جستجو پیدا کنید، روی آیکون پیام‌ها در جلوی کاربر کلیک نمایید سپس پیام خود را به صورت‌های مختلف می‌توانید برای کاربر ارسال نمایید.
برای نمایندگان سامانه پیامک یک قابلیت بسیار کاربردی وجود دارد که شما می‌توانید از تمام اطلاعات کاربران سامانه پیامکی به‌صورت یکجا یا به‌صورت تکی خروجی اکسل بگیرید؛ برای این کار بعد از ورود به نمایندگی سامانه پیامک> مدیریت و تنظیمات > کاربران > تیک انتخاب همه را بزنید و سپس روی دکمه خروجی اکسل کلیک نمایید.
درصورتی‌که شما یک بسته سامانه پیامکی داشته باشید که به یک یا چند کاربر در آن بسته سامانه پیامکی وجود داشته باشند، شما تمی توانید آن بسته پنل پیامک را حذف نمایید و درصورتی‌که این اقدام را انجام دهید، پنل اس ام اس به شما هشدار می‌دهد که انجام این کار به دلیل وجود کاربر در بسته پیامکی امکان‌پذیر نیست.
همان‌طور که در بخش راهنما نمایندگی پنل اس ام اس نیز گفته‌شده است، کافی است ابتدا یک دامنه از یک شرکت معتبر ثبت دامنه تهیه‌کرده سپس DNS های دامنه خود را روی DNS های شرکت تنظیم نمایند (Ns1.ippanel.com و Ns2.ippanel.com) و یا اگر زیر دامنه باشد آن را روی آی‌پی سرور (37.130.202.188) شرکت تنظیم نمایید تا کاربران شما از دامین اختصاصی شما وارد سامانه شوند، دقت نمایید برای زیر دامنه نباید روی آی‌پی Redirect شود بلکه باید در بخش DNS Server یک A Record اضافه گردد. لازم به ذکر است که نمایندگی سامانه پیامک به تهیه میزبانی وب (Web Hosting) نداشته و فضای نامحدود در اختیار نمایندگان سامانه پیامک قرار می‌گیرد. برای قرار دادن لوگو در پنل اس ام اس نمایندگی می‌توانید لوگوی اختصاصی به بخش مدیریت و تنظیمات > تنظیمات مدیریتی مراجعه نمایید، در این صفحه می‌توانید تمام اطلاعات نمایندگی پنل اس ام اس خودتان را وارد نمایید.
خیر تا زمان ۰ شدن اعتبار کاربر، شما همواره می‌توانید با سامانه پیامک کاربرانتان شارژ اضافه نمایید و از شما هیچ مبلغی از پنل پیامک نمایندگی کسر نمی‌شود، ولی از زمان ۰ شدن موجودی کاربر شما در سامانه پیامک هر میزان شارژی که اضافه کنید از میزان شارژ شما در مدیریت نمایندگی پنل اس ام اس کسر خواهد شد.
درصورتی‌که شما برای ارائه خدمات پیامکی و نمایندگی پنل اس ام اس چند کارمند داشته باشید می‌توانید دسترسی کارمندان را فقط به بخش‌های مربوطه اضافه نمایید تا کارمندان شما دسترسی کامل به بخش نمایندگی پنل اس ام اس نداشته باشند. دقت بفرمایید هر اقدامی که کارمندان شما در سامانه پیامک انجام دهند، ازنظر فراز اس ام اس توسط نماینده سامانه پیامک انجام‌شده است لذا لطفاً در انتخاب کارمندان خود دقت نمایید.
بله کافی است وارد بخش تنظیمات > تنظیمات پیش‌فرض شده و شماره پیش‌فرض نمایندگی پنل اس ام اس را انتخاب نمایید و تنظیمات را ذخیره نمایید.
دقت بفرمایید که احراز هویت خط از سمت اوپراتور یک روز کاری زمان می‌برد و بعدازآن خط به پنل پیامک نمایندگی شما افزوده می‌شود، لطفاً با مراجعه به بخش مدیریت و تنظیمات> تنظیمات مدیریتی > کاربر را انتخاب نمایید. با کلیک روی گزینه خطوط می‌توانید خط موردنظر را از سامانه پیامک نمایندگی به پنل پیامکی کاربر انتقال دهید و دقت نمایید که گزینه اشتراکی غیرفعال باشد.
بله، تمامی آپدیت‌هایی که در سامانه پیامک صورت می‌گیرد برای نمایندگان پنل اس ام اس رایگان است در حقیقت ما تمام زیرساخت‌ها را برای انجام فرایند بازاریابی و جذب مشتری توسط شما انجام می‌دهیم تا شما بتوانید بدون هیچ دغدغه‌ای به کسب درامد اینترنتی از طریق فروش سامانه پیامک اقدام نمایید.
پیشگیری همیشه بهتر از درمان است، اگر اطلاع‌رسانی درست باشد به‌ندرت این اتفاق رخ خواهد داد، بنابراین سعی کنید با اطلاع‌رسانی درست ازاین‌گونه ارسال‌ها جلوگیری نمایید. در صورت ارسال چنین پیامکی پنل پیامک کاربر مسدود می‌شود. در صورت تکرار شدن چنین پیامک‌هایی به نماینده پنل اس ام اس نیز هشدار داده خواهد شد و بعد از ۳ هشدار پنل نماینده برای ۳ روز غیرفعال شده و در صورت تکرار مجدد به مدت ۱ هفته و در صورت تکرار مجدداً پنل نمایندگی به حالت تعلیق درمی‌آید. بنابراین در مانیتورینگ پیامک‌ها دقت لازم را به عمل‌آورید.
بله شما می‌توانید از طریق بعد از ورود به بخش نمایندگی پنل پیامک > مدیریت و تنظیمات > تنظیمات مدیریتی بخش ثبت‌نام آنلاین را به‌صورت رایگان فعال نمایید تا بازدیدکنندگان سایت شما بتوانند به‌صورت رایگان در سامانه پیامکی شما عضو شوند و پنل اس ام اس خریداری نمایند.
بله؛ توجه داشته باشید که شما نمایندگی سامانه پیامک را به‌صورت ری برند تهیه‌کرده‌اید و می‌توانید تمام قابلیت‌های سامانه پیامک را شخصی‌سازی نمایید برای اینکه بتوانید گزارشات تحویل کاربر را غیرفعال نمایید به بخش مدیریت و تنظیمات > تنظیمات مدیریتی > تنظیمات بسته‌ها > گزارش تحویل را برای بسته موردنظر فعال یا غیرفعال نمایید.
همانطور که میدانید شما با خرید نمایندگی پنل اس ام اس می‌توانید تعرفه فروش پیامک را برابر تعرفه خرید خودتان یا تعرفه بیشتر از خرید خودتان قرار دهید درصورتی‌که تعرفه فروش پیامک را با تعرفه خرید پیامک در سامانه پیامک نمایندگی برابر باشد سود شما در هر شارژ 0 تومان خواهد بود و درصورتی‌که شما بخواهید تعرفه فروش پیامک را از تعرفه خرید خودتان در بسته نمایندگی پنل اس ام اس کمتر وارد نمایید این خطا به شما نمایش داده می‌شود
طبق راهنمای نمایندگی پنل پیامک شما بازه ها را درست و بر اساس پلکانی تعریف کنید، سپس در هنگام ایجاد بسته یا تعریف کاربر تیک تعرفه ثابت را بزنید تا تعرفه دلخواه برای کاربر ثابت شود درصورتی‌که سامانه پیامک کاربر را به‌صورت پلکانی تعریف نمایید بسته به میزان شارژ تعرفه کاربر شما شامل تخفیف می‌شود و درصورتی‌که تعرفه کاربر در سامانه پیامک را ثابت در نظر گرفته باشید با هر میزان شارژ قیمت خرید پیامک برای کاربر شما در نمایندگی پنل اس ام اس ثابت خواهد بود.
این خطا به این دلیل است که شما در پنل اس ام اس نمایندگی برای این خطوط تعرفه تنظیم نکرده اید لطفاً وارد بخش تعرفه ها شده سپس برای هر یک از تعرفه ها مدیریت قیمت کرده و برای خطوط ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ نیز ضرایب و قیمت هارا تنظیم نمایید